Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka rozměry

Vytvořit razítko Chcete si koupit razítko online? Nezapomeňte uvést u razítka rozměry, které potřebujete. Může se pak snadno stát, že vaše razítko nebude přesně to pravé, jaké jste si představovali. Při online nákupu razítka máte několik možností.  Některé firmy přijímající online objednávky razítek mají jednoduché programy pro navrhnutí razítka na základě vámi vybrané šablony. Další možnost je objednávka razítka pomocí formuláře, kde jednoduše napíšete text razítka a také razítka rozměry. Jednotliví výrobci nabízejí širokou paletu rozměrů razítek. Stačí zadat do online vyhledávače razítka rozměry a hned budete mít představu, jaké rozměry si u razítka objednat.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz