Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka pro učitele

Vytvořit razítko Razítka pro učitele se nehodí jen na samotné hodnocení prací žáků, ale mají mnohem širší využití. Kantoři mohou s jejich pomocí vytvářet například své vlastní pracovní listy podle aktuální potřeby. Hodnotící razítka či razítka pro učitele využívaná v prvních třídách je též možno vyrobit podle vlastních návrhů. Ty lze dodávat i v elektronické podobě a výroba razítek se tak urychlí.
Učitelé však razítka mohou používat i v hodinách výtvarné výchovy, kdy děti s jejich pomocí vytváří různé příběhy či situace. Razítka pro učitele mají tedy široké uplatnění a děti v nejnižších ročnících jistě takové kreativní „známkování“ ocení.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz