Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka pro děti

Vytvořit razítko Pro rozvíjení fantazie našich ratolestí skvěle poslouží razítka pro děti. Nejmenší si tak užijí výtvarní tvoření se spoustou hravých motivů. Vytvořit si mohou své vlastní omalovánky,  začleňovat razítka do jiných obrázků, vystřihovat, dělat koláže a hrát nejrůznější hry. Razítka pro děti jsou veselá, k dispozici je celá barevná škála inkoustů.
Větší děti ocení možnost skládat pomocí razítek příběhy s nejrůznějšími zápletkami. Nabídka motivů je různorodá – od klasických zvířátek a pohádkových bytostí až po filmové hrdiny.
I pro předškoláky se hodí razítka pro děti. V sadách určených pro ně jsou obsaženy číslice a písmena, prostřednictvím kterých se  ze hry dostanou do světa vzdělávání.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz