Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka Praha

Vytvořit razítko Razítka Praha se mohou chlubit skutečně širokou nabídkou produktů. Vybírat si to nejvhodnější pro vás můžete podle několika kritérií. Hodláte-li častěji měnit obsah na razítku, je pro vás vhodné razítko s nastavitelným textem, takzvané proměnné, kdy si jej sami ručně měníte. Razítko kupříkladu s údaji o firmě, je vhodné ve formě statické. Hodit by se mohla i razítka sestavitelná, kdy jsou zkombinované dva předchozí typy. Paginovací razítka pak slouží ke značení stránek.
Razítka Praha nabízí také nejrůznější tvary otisků a technologie tisku. Využívat můžete externí polštářek, další možností je razítko samobarvící, předbarevné či reliéfní. To jsou razítka Praha.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz