Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka obrázky

Vytvořit razítko Plánujete si vyzdobit váš domov? Nevíte jak? Poradíme vám. Kupte si transparentní neboli gelová razítka a můžete začít tvořit pomocí každého jednotlivého razítka obrázky přesně dle vašeho gusta a vkusu. Gelová razítka jsou z průhledné měkké hmoty a připevňují se na akrylové bloky. Díky tomu můžete lehce vidět, kam přesně umísťujete své razítka obrázky. Jednoduše odlepíte samolepící obrázek od fólie, lehce přitisknete k akrylovému bloku a razítko je připraveno. Když chcete razítka obrázky změnit, stačí jen obrázek odlepit a nalepit jiný. Tuto techniku můžete používat k tisknutí na sklo, textil, keramiku a různé jiné povrchy.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz