Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka na počkání

Vytvořit razítko Nechcete vyčkávat několik dní, než se razítko pomalu vyrobí? Firmy specializující se na jejich výrobu tak přichází s nabídkou právě pro vás – razítka na počkání! Možnosti jsou stále stejné – vybrat si můžete velikost, tvar i barevné kombinace.
Razítka na počkání mohou být jen jednoduchá, kam si necháte umístit kromě názvu a sídla firmy nebo provozovny jen identifikační číslo a DIČ nebo složitější koncepce, jež budou obsahovat telefonní číslo, emailovou adresu, webové stránky, bankovní spojení, otevírací dobu a podobně. Razítka na počkání však mohou být i mnohem složitější. Objevit se tam může také reprodukovaná fotografie nebo obrázek ve stupních šedi.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz