Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka na počkání Praha

Vytvořit razítko Stačí pět minut a budete mít nové razítko. Razítka na počkání Praha jsou vyhledávanou službou firem specializujících se na jejich výrobu. Ta trvá jen několik minut, ale to v ničem neomezuje jejich rozmanitost. Nezáleží na barvě, tipu, velikosti  nebo případné složitost návrhu. Razítka na počkání Praha mohou být také vyrobeny přesně podle vašeho návrhu.
Razítka na počkání Praha si můžete objednat i online, kde stačí postupně vyplňovat formuláře, jež vás dovedou až ke kýženému cíli. Pak už stačí jen počkat na potvrzení a v několika minutách je vaše razítko vyrobeno! Na co čekat celé dny, když vše může být tak pohodlné, snadné a rychlé.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz