Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Razítka na počkání Ostrava

Vytvořit razítko Vyrobit razítka na počkání Ostrava je otázkou několika hodin. Novinkou však je výroba razítek do několika minut a zákazníci tuto možnost hojně využívají. Většinou jsou vyráběny na počkání základní modely razítek, jejichž kompletace není tak složitá. Moderní technologie jsou pak během několika schopny vyrobit razítka klidně i s fotografií nebo podpisem.
Razítka na počkání Ostrava nabízí také možnost přijít s vlastním návrhem. Výrobci na svých webových stránkách většinou disponují možností objednání razítka online, kde zašlete návrh jako přílohu vyplněného formuláře. Razítka na počkání Ostrava vaše očekávání rozhodně nezklamou.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz