Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Datumovka

Vytvořit razítko Razítek jsou na trhu desítky druhů a typů. Datumovka (či datumka) je stálicí, po níž poptávka jen tak nezmizí. Využití najde například v lékárnách, kde se musí recepty označovat datem, nebo na benzínkách či v bankách. Datumovka může mít různé velikosti textových desek, jež si zákazník volí sám. Rozlišení těchto značkovačů může být i v číslicích, kdy se místo klasických razítkuje římskými. Manipulace je snadná – stačí pohybovat s pásky a datumovka je aktuální! Datumové pole je možno také doplnit o další texty, jako například o stručné označení „zaplaceno,“ jež je doplněno právě datem. Usnadněte si práci správně zkombinovaným razítkem.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz