Proč razítko Modico?


  • DODÁNÍ do 24 hodin
  • Ergonomie a design.
  • Kvalita otisku.
  • Až 15.000 otisků s jedním polštářkem.
  • Garance 7 let proti zaschnutí.
  • Neobsahuje otáčecí mechanismus, nezasekává se.

Jak funguje razítko Modico?

V razítku modico® se skrývá jednoduché a chytré řešení. Neobsahuje vnitřní otáčecí mechanismus, proto postačí krátký stisk a razítko indikuje rovnoměrně inkoust na papír. Inkoust prochází přes otevřené póry štočku-mikroporézní gumy.

Díky tomuto speciálnímu řešení umožňuje razítko otisk fotografií, polotónů, grafiky, jemných linek a písma ve velikosti od 4 bodů.

Podívejte se na výhody, klikněte na více...

Více »

Máte v košíku (0):  

Datumové razítko

Vytvořit razítko Kromě standardního datového pole je možno datumové razítko zkombinovat ještě s textovou deskou, kde se může nacházet libovolný text. V paměti jistě máte i obrázek, kdy úřednice nejdříve razítko nabarvila na polštářku s barvou a až poté razítkovala dokumenty – to je ale díky samobarvícím razítkům, kdy je polštářek vestavěný, minulostí. Datumové razítko se nevyrábí pouze v jedné univerzální velikosti, ale samozřejmě v několika různých – nabídka je poměrně široká. Mohlo by se zdát, že v technické době nemají tato razítka opodstatnění. Ne tak docela – historické datumové razítko může být také stylový doplněk vašeho pracovního stolu.
Doprava ZDARMA!

Dodání do 24 hodin!


Slovník pojmů

Nevíte si rady? Zavolejte nám na telefonní číslo (+420) 222 520 965.

Nebo napište email na info@bleskovarazitka.cz